O inwestycji - sprzedane

KLEMATISY 16

Dom jednorodzinny o powierzchni 154m2 na osiedlu w Książenicach k/ Grodziska Mazowieckiego.

Układ funkcjonalno-przestrzenny: Praktyczny i tani w eksploatacji dom bliźniaczy, łączący się garażami. Segment zaprojektowano dla 4-5 osobowej rodziny. Wejście do domu prowadzi do przedsionka z szafą ubraniową. Następnie usytuowana jest łazienka, a za nią kotłownia z pralnią. Na wprost – w głębi domu znajduje się obszerne, pogodne wnętrze pokoju dziennego z częścią wypoczynkową, jadalną i otwartą kuchnią. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie i łazienka, jest także duży strych.

Opis

Budynki w stanie developerskim z doprowadzonymi wszystkimi mediami. Na osiedlu przystanek MZK, szkoła podstawowa, przedszkole, pawilon-handlowy. Cicha i spokojna okolica, ok. 3km od Grodziska Mazowieckiego i ok. 30 km od Warszawy. Dojazd do Warszawy trasą katowicką, WKD z Grodziska oraz trasa A2.

Konstrukcja

Ściany – wykonane są z pustaka ceramicznego gr. 25cm, ocieplone styropianem gr. 15cm. Dach pokryty jest dachówką ceramiczną, poddasze ocieplone wełną gr. 25cm. Posadzka parteru izolacja ze styropianu gr 10cm, piętra gr 5cm.

Kontakt

Telefon

516 935 665

E-mail

biuro@anpol-budownictwo.pl

Adres

ul. Urocza 6, 05-500 Stara Iwiczna

Osoba zarządzająca

Katarzyna Polańska

 

Wyślij wiadomość