Close

Dom jednorodzinny

Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy

Dom jednorodzinny o powierzchni 154m2 na osiedlu w Książenicach k/ Grodziska Mazowieckiego.

Układ funkcjonalno-przestrzenny

Nieduży, praktyczny i tani w eksploatacji dom jednorodzinny dwulokalowy. Segment zaprojektowano dla 4-5 osobowej rodziny. Wejście do domu, osłonięte daszkiem, prowadzi do przedsionka z szafą ubraniową. Za przedsionkiem usytuowana jest łazienka a naprzeciw otwarta kuchnia z jadalnią. Na wprost – w głębi domu znajduje się obszerne, jasne wnętrze pokoju dziennego z częścią wypoczynkową. Garaż i kotłownia – w poziomie terenu, a za nią miejsce na oranżerię. Na półpiętrze znajduje się duża sypialnia,m na poddaszu: trzy sypialnie i łazienka, jest także duży strych.

Opis

Budynki w stanie developerskim z wszystkimi mediami. Na osiedlu przystanek MZK, Kościół, szkoła podstawowa, przedszkole, pawilon-handlowy. Cicha i spokojna okolica, ok. 3km od Grodziska Mazowieckiego i ok. 30 km od Warszawy. Dojazd do Warszawy trasą katowicką, WKD z Grodziska oraz trasa A2.

Konstrukcja

Ściany – wykonane są z pustaka solbet gr. 25cm, ocieplone styropianem gr.15cm. Dach pokryty jest blachodachówką, poddasze ocieplone wełną gr. 25cm. Posadzka parteru izolacja ze styropianu gr 10cm, piętra gr 5cm.

Dom jednorodzinny dwulokalowy

Zdjęcia